FusioProjekt Sp. z o.o.


Jesteśmy wielobranżowym biurem projektowym składającym się z doświadczonych projektantów z wieloletnim stażem w projektowaniu. Nasi projektanci zdobyli swoje doświadczenie pracując w wiodących biurach projektowych w Polsce i za granicą , projektując wiele lat dla największych koncernów chemicznych i petrochemicznych takich jak: PKN Orlen, Synthos S.A., PCC Rokita, Lotos, Siarkopol i wielu innych.

Posiadamy zespoły projektowe w branżach:

– budowlana;

– mechaniczna;

– orurowania-montażowa;

– technologiczna;

– elektryczna;

– AKPiA;

Nowoczesne Projektowanie:

Dzięki zespołowi doświadczonych projektantów, którzy łączą swoją wiedzę z umiejętnością wykorzystywania nowoczesnych technik i specjalistycznych programów, nasze projekty tworzymy szybciej, bardziej dokładnie, mogąc z wyprzedzeniem wykrywać ewentualne zagrożenia i zapobiegając im na etapie projektowym. Pracując na wspólnym modelu międzybranżowym w technice 3D lepiej panujemy nad koordynacją pracy całego zespołu projektowego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania tworzymy kompletny projekty 3D wraz z wizualizacją całych instalacji.

Obszar Działalności:

Płynnie poruszamy się w obszarach przemysłu: chemicznego, petrochemicznego, rafineryjnego, spożywczego i energetycznego.

Wykonujemy pełne i kompleksowe projekty koncepcyjne, kosztorysowe, budowlane, wykonawcze oraz oferujemy nadzory autorskie i doradztwo techniczne.

Obszarem naszego działania są również ekspertyzy techniczne oraz wszelkiego rodzaju analizy środowiskowe oraz badania gruntu.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź witrynę internetową spółki http://www.fusio-projekt.pl