Czym się zajmujemy


SHK Holding Sp. z o.o.

Obszar naszej działalności skupia następujące spółki:

 

WBPB S.A.

Wojskowe Biuro Projektów Budowlanych S.A.

WBPB S.A. we Wrocławiu jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług projektowych. Firma świadczy kompleksowe usługi projektowe w zakresie inwestycji, remontów oraz przebudowy na wszystkich etapach ich realizacji.

Począwszy od opracowań studialnych, koncepcji programowo-przestrzennych, poprzez projekty budowlane, wykonawcze oraz zbiorcze zestawienie kosztów.

Dowiedz się więcej – zobacz opis

Odwiedź witrynę internetową spółki http://wbpb.pl

 

 

TASKOPROJEKT S.A.

Taskoprojekt jest obecny na rynku od 1968 r., początkowo jako przedsiębiorstwo technologiczno-projektowe, a od 2011 roku, jako spółka kapitałowa budująca linie produkcyjne należąca do Grupy SEPO (obecnie SHK Holding). Ostatnie lata to innowacyjny, intensywny i dynamiczny rozwój oraz wyspecjalizowanie się w budowie przyrządów, stanowisk zrobotyzowanych i linii do produkcji karoserii dla przemysłu motoryzacyjnego. Spółka cieszy się coraz większym uznaniem również na rynkach zagranicznych, jest obecna w Niemczech, Rosji, Anglii, Francji, Hiszpanii, na Węgrzech, w Słowacji, Czechach i Rumunii.

Dowiedz się więcej – zobacz opis

Odwiedź witrynę internetową spółki http://taskoprojekt.com.pl

 

PBE Elbud Gdańsk S.A.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego

Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Gdańsk SA, to firma z 60-letnim doświadczeniem. Wiodący w kraju wykonawca projektów z zakresu budownictwa elektroenergetycznego i ogólnego.

Dowiedz się więcej – zobacz opis

Odwiedź witrynę internetową spółki http://www.egsa.pl

 

FusioProjekt Sp. z o.o

FusioProjekt Sp. z o.o. to wielobranżowe biuro projektowe składające się z doświadczonych projektantów z wieloletnim stażem. Projektanci zdobyli swoje doświadczenie pracując w wiodących biurach projektowych w całej Polsce i za granicą , projektując wiele lat dla największych koncernów chemicznych i petrochemicznych takich jak: PKN Orlen, Synthos S.A., PCC Rokita, Lotos, Siarkopol i wielu innych.

Dowiedz się więcej – zobacz opis

Odwiedź witrynę internetową spółki http://fusio-projekt.pl

 

 

Chemont Sp. z o.o

Przedsiębiorstwo realizuje w szerokim zakresie wykonawstwo aparatów dla potrzeb przemysłu chemicznego, petrochemicznego, energetycznego i górniczego.

Wykonuje pełne i kompleksowe projekty koncepcyjne, kosztorysowe, budowlane, wykonawcze oraz oferuje nadzory autorskie i doradztwo techniczne.

Dowiedz się więcej – zobacz opis

Odwiedź witrynę internetową spółki http://chemont.pl